Przedszkole w Iwkowej

DZIECIĘCE PASJE

24 maja 2023

Rozwijanie dziecięcych pasji ma doskonały wpływ na kształtowanie charakteru, uczy systematyczności, determinacji a także akceptacji i porażki. Jest źródłem radości i satysfakcji. Nasi wychowankowie przejawiają zdolności w najróżniejszych dziedzinach: sportowych, muzycznych, plastycznych i innych. Wielu z Nich bierze udział w prywatnych zajęciach zorganizowanych. Swoim talentem podzieliła się z przedszkolakami ich rówieśniczka Karolinka, która podczas lekcji pokazowej zaprezentowała Starszakom technikę gry na skrzypcach, budowę instrumentu oraz przeprowadziła quiz muzyczny. Dzieci z zachwytem obserwowały swoją koleżankę, która z ogromną pasją wygrywała dźwięki ich ulubionych piosenek. Dziękujemy Karolince za podzielenie się z nami swoim talentem i z dumą życzymy jej samych sukcesów.

Zobacz fotokronikę

« wróć