Przedszkole w Iwkowej


POMÓŻMY! DOBRO WRACA!

11 lutego 2022

Publiczne Przedszkole w Iwkowej po raz kolejny dołączyło do akcji pomocowej, która jest kontynuacją zbiórki organizowanej w poprzednich latach na rzecz podopiecznych Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego w Czchowie.

Chorzy przebywający w tamtejszym ZOL-u do zwykłego codziennego funkcjonowania potrzebują środków do pielęgnacji (nawilżające/ natłuszczające balsamy do ciała, oliwki, chusteczki nawilżane, kremy, mydła w płynie,itp.).

W związku z powyższym, zachęcamy do przyniesienia środków higieny osobistej lub finansowego wsparcia tej szlachetnej inicjatywy (każda złotówka się liczy).

POMÓŻMY! DOBRO WRACA!

Na osoby, które zechcą otworzyć swoje serce dla schorowanych, leżących, starszych ludzi w szatni przedszkola czeka MIŚ w zielonym kapeluszu przeznaczony na cegiełkę finansową oraz kosz na środki do pielęgnacji.

Z góry dziękujemy :-)

« wróć