Przedszkole w Iwkowej


PILNE!!! KOMUNIKAT DOTYCZĄCY DZIAŁALNOŚCI PRZEDSZKOLA!

30 kwietnia 2020

Szanowni Rodzice!

Wkrótce będzie możliwość przysyłania dzieci do przedszkola. Jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju informacja ta skierowana jest przede wszystkim do rodziców, którzy pracują zawodowo i nie mają możliwości sprawowania opieki nad dziećmi.

Rodzice, którzy podejmą decyzję o przyprowadzaniu dzieci do przedszkola, proszeni są o przysłanie pisemnego zgłoszenia na pocztę elektroniczną przedszkola: przedszkoleiwkowa@interia.pl do poniedziałku 04.05.2020r. do godz. 10.00.

W związku z okrojoną liczbą pracowników obsługi, najprawdopodobniej  zostanie czasowo zawieszona działalność kuchni. Dlatego też, rodzice zobowiązani będą do zaopatrzenia dzieci w suchy prowiant.

Termin powrotu dzieci do przedszkola zależeć będzie od decyzji Organu Prowadzącego. Dokładna data zamieszczona zostanie na stronie internetowej przedszkola oraz portalu Facebook.

W załączniku przesyłamy rodzicom wytyczne MEN. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Pozdrawiamy – kadra pedagogiczna przedszkola.

Wytyczne_GIS_i_MZ

« wróć